Tsitaadid

"Alustasime mõttega värskendada brändi, kuid jõudsime kogu ettevõtte struktuuri muutumiseni."


Marko Sverdlik
Proekspert

"Koostööd iseloomustavad kiirus, meeldiv suhtlus, head lahendused, toredad inimesed, pühendumise aeg ühele kliendile"

Klient 

"Paindlikud, personaalsed, peavad tähtaegadest kinni, hea hinna ja kvaliteedi suhe"

Klient

"Loovad ja kliendi vajadusi mõistvad"

Klient

"Inglitega koostöö juures on parim see, et töö ja ettevõte ise saavad täiesti uue hingamise. Istuvad Sul õla peal ja valvavad, et teisele õlale kurat ei istuks. Mõnus."

Robert Lang, turundusjuht

Ettevõtluskõrgkool Mainor

"Antenni partneril Priidul on haruldane kombinatsioon tehnilistest ja visuaalsetest annetest. Ta suudab mõista turunduse sügavamaid põhimõtteid, interpreteerides kogu talle antud sisendi sisendi tasakaalustatud visuaaliks. Priidul on ka suurepärased kommunikatsioonioskused, oma arvamus ja soe iseloom, mis teevad temast väärt lisanduse igasse meeskonda. Soovitan Priitu soojalt."


Peeter Nieler, 

Criffin / Cube Productions

"These guys listened to our ideas and came back with a well-crafted plan for Tradehouse's ecommerce website. We really liked their positive attitude" 

Kristjan Lorentson
Tradehouse

"Bit Finer has put a great effort in understanding the client’s needs and we always get a fully functional product. Very cooperative, I recommend."

Jaan Lainurm
TavexWise

"Brand Manual’s team understands our business needs perfectly. They’re always able to unravel our complicated tasks with elegance and reach our desired objectives. I pay my highest regards to them!"

Risto Rossar, CEO
Insly

When we met Brand Manual, we were looking for a designer – fortunately, we got much more. We got a strategic partner, who helped us develop our business plan, pointed out different options and encouraged us along the way.

Kristel Kelder, Brew madame
Pöide Brewery

"Our cooperation with Brand Manual started in 2010. Since then, the turnover has increased 25-30% annually. It is hard to measure the impact of design in this, but the figures speak for themselves."

Eero Valge, Partner
Artproof

"Brand Manual doesn't only help you create a brand, but work through your business idea with you. Much more than a branding agency, Brand Manual is a strategy agency. "

Jakob Saks, Founder & CEO
Rabaconda

"Ronald on äärmiselt põhjalik. Slippery Slope'i albumi kujundamisel kaasas ta kogu bändi ning lasi meil enda juhendamisel joonistada seonduvaid kujundeid ja kirjutada käsikirjas tekste, et kujundus tuleks võimalikult personaalne. Tema põhjalikkust iseloomustab kõige paremini see, kuidas ta meie muusikasse süvenes ja püüdis mõista kõikide tekstide sisusid, et iga disainiline element toetaks meie loomingut ja seoks need kujundusega kokku üheks suureks tervikuks."

Egert Milder
Slippery Slope

"Oleme Ronaldiga koos töötanud juba ligi 3 aastat ning tal on olnud suur roll meie ettevõtte arengus. Tänu Ronaldi pühendumusele sai temast loomulikul teel meie in-house disainer. Ronaldi abiga on sündinud meie raamatud ning tööd meie äärmiselt pirtsakatele klientidele. Julgen Ronaldit soovitada väga nõudlikule kliendile, kes soovib, et disainer oleks tema jaoks alati kättesaadav. Tehtud tööd räägivad Ronaldi kvaliteedi eest."

Priit Pavelson
WeAreHoteliers / Lin & Pavelson B.V.

"Oleme Ronaldiga koos töötanud juba ligi 3 aastat ning tal on olnud suur roll meie ettevõtte arengus. Tänu Ronaldi pühendumusele sai temast loomulikul teel meie in-house disainer. Ronaldi abiga on sündinud meie raamatud ning tööd meie äärmiselt pirtsakatele klientidele. Julgen Ronaldit soovitada väga nõudlikule kliendile, kes soovib, et disainer oleks tema jaoks alati kättesaadav. Tehtud tööd räägivad Ronaldi kvaliteedi eest."

Priit Pavelson
WeAreHoteliers / Lin & Pavelson B.V.

"Ronald on kaasaegse ja nn. raamidest väljapoole mõtlemisega. Temaga koostöö on olnud väga tõhus ja konstruktiivne. Samas väga paindlik ja operatiivne. Ronaldil on alati olnud sellised ideed, mis on oma olemuselt lihtsad aga samas geniaalsed. Need panevad sind imestama selle üle, et miks ma küll ise selle peale ei tulnud?"

Helbe Ruben
River Restoran

"FAAZ tegi meile super kujundused ja veebilehe. Selge kontseptsioon ja hästi palju säravaid ideid. Meil jäi vaid üle kõige parem välja valida. Igati meeldiv koostöö, sest rõõmus meel ja kiire toimetamine on need, mis tellija alati õnnelikuks teevad."

Liina Laaneoja
Etnowerk

"Helena’s designs are a combination of grace, utility & originality."

Susan Crewe
House & Garden

"Meeldib, et mõnusas loomingulises õhkkonnas saadi aru minu ideest ja tõlgiti see disainiks. Tänud, LooLoo aitas minu unistustel ja mõtetel reaalsuseks saada!"

Tiina Andron
Tiina Andron Design

"Palju häid ideid ning suurepärane oskus töö tellijaga nii kaasa kui temast ette mõelda. Tulemus vastas igati meie ootustele. Mainimata ei saa jätta ka LooLoo karismaatilist juhti ja suurt kogust head kohvi."

Tartu Filmifond

"Working with Made By is pure pleasure and the result is creative success!”

Jaan Kruusmaa
7Blaze

“Made By pakub haruldast kombinatsiooni loomingulisest kontseptsioonist ja uskumatust disainist - oleme lihtsalt vaimustuses tulemusest!"

Pro Põrand

“Mihkel Masso ületab kõik ootused ja takistused praktilise meele ning omanäolise loovusega. Disainer, kelle protsess on kliendile mõistetav ja lahendused tarbijale nauditavad.”

Restoran Hetk, omanik
Ott Vatter

"Elisa alustas Mooncascade’iga koostööd 2013. aastal. Selle aja jooksul on Mooncascade tõestanud, et on suuteline Elisaga sammu pidama ning koos on mitmeid uusi innovaatilisi lahendusi välja töötatud. Meie koostöö on olnud sujuv ning ning ma pean Mooncascade’ist lugu kui partnerist, kes meie ühiselt seatud eesmärke täita suudab. Me näeme Mooncascade’I professionaalse partnerina, keda ka teistele soovitada julgen. Efektiivne, paindlik ja kvaliteetne."

Toomas Polli
Elisa

"Oleme usaldanud oma erinevad veebilehed, ürituste kujundused, keerukad elektroonilised taotlussüsteemid jpm juba aastaid Redwalli hoolde. Redwalli iseloomustab isiklik ja paindlik lähenemine, professionaalne nõustamine. Redwall tagab soliidsuse, lisades sellele nooruslikkust ja värskust. Redwall on toetanud meid disainiga, mis kinnitab, et me ei esinda igavaid Põhjamaid."

Triin Oppi, kommunikatsiooninõunik
Põhjamaade Ministrite Nõukogu esinduse Eestis

"Jäime Redwalli loodud koduleheküljega väga rahule. Nii kujundus, kui tehniline teostus vastavad tänase päeva nõuetele. Eriti meeldis Redwalli valmidus anda omalt poolt maksimum soovitud tulemuse saavumiseks, vaatamata tekkivatele keerukustele."

Jaana Kalinistova, sekretär, kommunikatsioonispetsialist

"Redwalli töö kogu Eviko mainekujundusega on muljetavaldavalt hea. Koostöös sündis uus logo, uus koduleht, stiiliraamat jne, kuni autode disainini välja. Eesmärgiks oli luua Eviko välimus, mis läbi turunduse tekitaks uusi kontakte partnerite hulgas. Arvame, et Redwalli team on andnud endast maksimumi ja meie oleme tulemusega väga rahul."

Ain Altsaar, ostujuht
Eviko

"Sviiter on meie jaoks partner, kelle peale saab alati loota - nii operatiivse reageerimise kui kvaliteetse tulemuse osas."

Ketly Freirik
Inbank

"Iga uue tellimuse lähteülessannet kokku pannes läheb vaja järjest vähem märksônu, sest Sviitri meeskond tabab meie soovid juba poole sõna pealt. Meie aastatepikkune koostöö on olnud väga viljakas ja lõppu ei ole paista."

Margus Valge
Wesse

"Sviitri juures meeldib mulle kõige enam see, et ta on turunduses “meie targaks meheks taskus”, kes mõtleb kaasa ja ette, tegutseb operatiivselt ja on äärmiselt abivalmis. Professionaalsus ja tähtaegadest kinnipidamine teeb koostöö nendega nauditavaks. Brändiarendusprotsess, mille koos läbi tegime, andis mulle veendumuse, et oleme leidnud endale parima võimaliku koostööpartneri."

Anu Vahtra Hellat
E-riigi Akadeemia Sihtasutus

"On behalf of both the Ministry of Finance of Albania and the SETS, I would like to thank you for excellent cooperation and congratulate you for the job well done."

Albaania Rahandusministeerium

"Tõenäoliselt kõige ilusam arvete kinnitusring maailmas!"

Telema

“Meie kui alustava ettevõtte jaoks olid olulised madalad tootmise alustamise kulud – loodud disainilahendus võttis seda arvesse ning tänu vajalike valuvormide koguse miinimumini viimisele oli tootmise alustamine meile lihtsam”

Märt Pikkan
Tegume OÜ

“Meie kui alustava ettevõtte jaoks olid olulised madalad tootmise alustamise kulud – loodud disainilahendus võttis seda arvesse ning tänu vajalike valuvormide koguse miinimumini viimisele oli tootmise alustamine meile lihtsam”

Märt Pikkan
Tegume OÜ

"Aitäh Tuumik – teete suurepärast tööd!"

Aigar Alaveer
2D6 lauamängukirjastus

"Hea küll Valged, minge nüüd magama, enam paremaks ei ole võimalik teha. Olen väga rahul"

Klient

"Tundral on värske käekiri, tabavad loovlahendused ja super meeskond, kellega koostööd teha oli puhas rõõm! Jäime väga rahule ja soovitame neid soojalt ka teistele."

Kadri Kiigema,  turundus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja, turundusjuht
Tallinna Ülikool

“See mõjus ja pani rattad liikuma."

Hele-Mai Metsal klienditeekonna uuringu järelduste esitlusest Tallinna Sadamas.
Tallinna Sadama infrastruktuuri arenduse osakonna juhataja

„Me oleksime hullult investeerinud, mõistmata tegelikku vajadust."

Jaano Inno, kirjeldades kliendikeskse arendustegevuse mõju
Regio müügi- ja turundusjuht

“Meie koostöö Tankiga sai alguse 4 aastat tagasi Saaremaa vodka kaubamärgiga. Tänaseks oleme me nende poole pöördunud juba päris mitme alkoholi brändiga nagu Meukow, Larsen, Ibis ja mitmed veinid. Aastal 2015 arendasime koos välja täiesti uue kodumaise premiumtoote Pööriöö vodka. Tank töötas välja suurepärase nime ja vormi meie suurepärasele viinale. Igal juhul väga lahe seltskond, avatud ja siirad Inimesed kelledega on hea rääkida asjadest otse ja ilma keerutamata. “

Kristel Mets, tegevjuht
Altia Eesti

"Tank on osa meie meeskonnast! Nad mõtlevad ja tegutsevad meiega samas rütmis, saavad aru meie ärist, rõõmustavad ja kurvastavad koos meiega! Teisiti meie enam tööd teha ei oskagi. See on hea tunne, kui Sul on partner, keda saad 100% usaldada."

Piret Reinson, Baltikumi turundusjuht
Nordea

"Tank ei ole lihtsalt reklaamiagentuur, vaid asendamatu strateegiline partner. Tanki tiim kuulab, süveneb teemasse ja mõtleb kaasa. Neil on oma arvamus. Kohati on nad häirivalt põikpäised ja kannatamatult kannatamatud, aga päeva lõpuks valminud parim tulemus ongi sageli sündinud just erksa arutelu käigus. Olen valmis nendega iga kell luurele minema."

Leitti Mändmets, turundusjuht
Eesti Energia

"Inglitel on alati värsked ja teostatavad ideed.  Ja teostamise osas on nad ülitublid."

Georgi Viies, turundusjuht
Mainor AS / Ülemiste City

"Vabariigi Presidendi Kantselei on aastate jooksul AD Angels' iga korduvalt koostööd teinud. Alustades Vabariigi aastapäeva graafilistest lahendustest aastatel 2013 ja 2016, lõpetades Vabariigi Presidendi riigivisiitide kultuuriprogrammi trükiste ettevalmistamisega. Meie kogemust Inglitega iseloomustavad märksõnad loomingulisus, professionaalsus, koostöövalmidus ja vankumatu usaldusväärsus."

Piret Reintamm Benno,  protokolliosakonna juhataja
Vabariigi Presidendi Kantselei

"Tundraga on koostöö veebidisaini valdkonnas väga hea - mõtlevad kaasa, kohanevad ettevõtte protsessidega ja saavad töö õigeaegselt tehtud. Muretsevad tulemuse pärast ka siis, kui töö jääb tellija taha ootele - hoolivad projekti lõpptulemusest. Suure rahvusvahelise organisatsiooni jaoks on oluline, et väline partner oleks kogenud, paindlik ja usaldusväärne - seda Tundra on."

Rait Vagula, veebi- ja disainitiimi juht
Telia Eesti AS

"Disainibuldooseri programmi tulemusel õppisid Proeksperdi juhid ennast kliendi kingadesse panema ning mõisteti, et teenuste kvaliteedi puhul on kõige olulisem klienti mõista."

Marko Sverdlik
Proekspert

“Proekspert pakkus meile lahenduse, mida me ei osanud oodata. Nad lõid täiesti uutmoodi kasutajakogemuse, mitte lihtsalt ei kopeerinud olemasolevat ja teinud seda natuke paremaks."

Online teenuste juht
TeliaSonera

Meil on ainult üks Eesti, mida paremaks muuta.

Taavi Kotka

Me kõik kujundame keskkonda enda ümber, mistõttu on hea disaini mõistmine moodsas ühiskonnas oluline juhtimispädevus

Ain Aaviksoo 

Tehnoloogia üksi elu paremaks ei tee. Seda ei tee ka disain üksi. Kui aga need kaks ühendame, saame lahendused, mis arvestavad inimeste tegelike vajadustega ja vähendavad muresid

Kaja Kruus
Proekspert

Viimase nelja aasta jooksul on Antenni teinud mulle mitmeid veebiprojekte. Neil on agiilne ja konkreetne lähenemine, mis on aidanud meil jääda eelarve piiresse ning saada tulemused õigel ajal. Antenniga asjad lihtsalt liiguvad.

Mart Parve
Exo Bikes, Raadio 1

"As an innovation partner Mooncascade has proven themselves to think outside of the box. Together we have thought of new ideas and executed these into software products. We use a geographically distributed but highly collaborative work process and Mooncascade has proven to be able to produce tangible and visible results very quickly. For companies seeking digital innovation Mooncascade is a partner to take on new opportunities."

Daniel Lübberstedt
Merck

"Improvements in user experience that were made for new ERR radio apps will no doubt make listening to radio better than ever. Working with Mobi Lab team was a great experience in both teamwork and development aspect."

Mobi Lab

"Improvements in user experience that were made for new ERR radio apps will no doubt make listening to radio better than ever. Working with Mobi Lab team was a great experience in both teamwork and development aspect."

ERR

"I am very thankful for the great designs from Stefan Hiienurm!"

Henn Ruukel
Fleep

"Koostöö Antenniga on nauding. Nad on olnud suureks abiks meie kahe viimaste aastate suurema projektiga. Muuhulgas on nad nõus soovitama ka õigeid inimesi ja jagama kontakte aladel, kus ise ei tegutse. Ma soovitan neid kõhklemata."

Jane Karpin
Favor AS

"Neway meeskonna suur väärtus on oskuses küsida õigeid küsimusi ning suunata inimesi ise õigetele vastustele. Neway oskab tuua igast ettevõttest välja kõige õigemad, olulisemad elemendid ning selle ümber luua erilise asja. Koostöö Newayga on inspireeriv!"

Kristo Seli, CEO
Hotell Lydia

"Alati tuleb vaadata enda ümber ja enda ette. Kõige paremad inimesed ja asjad ümbritsevad tegelikult just sind, sest see mida sa tegelikult vajad ongi sinu juures ja sinu lähedal. Lihtsalt ole korraks valmis oma soove ja mõtteid sõnadesse panema. Siis sünnivadki suured ja ilusad asjad. Neway on just see agentuur, kes oskab ka mõtteid lugeda. Meie väikesest ja tagasihoidlikust soovist on kasvanud välja juba suuremaid projekte, koostöö jätkub, on jätkusuutlik ja innovatiivne, me ei ole hetkegi kahetsenud!"

Kätlin Saarela, juhataja
Elva Kultuurikeskus

"Tartu Ülikooli sihtasutuse kodulehe arendus nõudis mitmete erilahenduste väljatöötamist. Töö käigus tuli ette ka mitmeid pisimuudatusi, millele Neway kiirelt reageeris ning üritas leida võimaluse, et tulemuseks oleks koduleht, mis vastaks täpselt meie vajadustele. Neway on alati valmis kaasa mõtlema ja välja pakkuma võimalikke variante, kuidas meie tööprotsessi lihtsamaks muuta."

Triin Vakker, juhataja
Tartu Ülikooli Sihtasutus

"Neway on üks parimaid disainiagentuure, sest nii suuri kui ka väikeseid projekte teevad nad pühendumuse ja suure südamega. Meie koostöö alguses oli põhjalik arutelu - kellele, miks ja mida tehakse - seda selleks, et luua terviklik visuaal ja strateegia, mis aitaks meid igapäevaselt lähemale oma eesmärkide saavutamisel. Anni pesusalong on tänu Newayle saanud kontseptsiooni, mis oma tähenduse ja lihtsusega kõnetab inimesi ning mida on omanikuna inspireeriv ja motiveeriv ellu viia - seda kõike suuresti seetõttu, et Neway on osanud õigeid asju kuulata ja küsida."

Astrid Tulik, CEO
Anni pesusalong

"Koostöö Newayga on olnud väga hea, tegemist on meeskonnaga, mille liikmed on suurepärased visionäärid, kained kalkuleerijad ja, mis kõige olulisem, suured spordisõbrad!"

Siim Randoja, direktor
Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum

“Meile sobis, et disainer teeb koostööd meie riistvara- ja tarkvarameeskonnaga kohapeal koos töötades“

Klient Margus Tuvikene ajakirjale TööstusEST nov 2017 “Hea disain on nähtamatu” lk. 58
Fieldman OÜ