Kontaktid

Võta meiega ühendust või tule külla:


MTÜ Eesti Disainikeskus
Telliskivi 60a/7, 2. korrus (Kivi Paber Käärid peal)
10412, Tallinn
Postkast 17
info@disainikeskus.ee


Registrikood: 80268314

a/a LHV EE667700771000964417
KMKR: EE101952248

Andmekaitse tingimused ja küpsiste poliitika

Inimesed

Tiia Vihand

Juhataja
+372 501 7310
tiia@disainikeskus.ee

Kaire Rannik

Disainerite suuna juht 
+372 5345 9799
kaire.rannik@disainikeskus.ee

Katrin Tomiste

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht
+372 566 05 299
katrin@disainikeskus.ee

Martina Tramberg

Sisuturunduse juht/
Produtsent
+372 565 77 055
martina@disainikeskus.ee

Aive Karing

Büroojuht/
Projektijuht
+372 510 0067
aive@disainikeskus.ee

Kerli Kehman-Vaarik

Ringmajanduse ja -disaini programmijuht
+372 5204541
kerli@disainikeskus.ee

Annemai Mägi

Uuringute juht
+372 521 7915
annemai@disainikeskus.ee